wszystkie działy
Twój koszyk jest pusty
Obniż koszt zakupu kasy fiskalnej

Drukarki kart plastikowych

Poniżej znajdziesz wyspecjalizowane, nowoczesne i przyjazne w obsłudze drukarki, które znajdują zastosowanie przy umieszczaniu różnych treści na kartach plastikowych. Pytanie jednak, w przypadku wykonywania jakich zadań urządzenia te sprawdzają się najlepiej? Przy ich użyciu można m.in. wystawiać karty lojalnościowe, identyfikatory firmowe czy legitymacje. I co najważniejsze, drukarki dostępne w ofercie zapewniają wiele udogodnień oraz praktycznych funkcjonalności. Technologie te pracują w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu gwarantują wystawianie atrakcyjnych kart plastikowych. Dodatkowo, poszczególne modele można zamówić z konkretnymi interfejsami komunikacyjnymi, co ułatwia ich wdrożenie w firmie.


Evolis Edikio Access

Oto intuicyjne w obsłudze urządzenie Evolis, które zaoferuje Ci sprawne drukowanie kart z danymi o konkretnych elementach asortymentu. Edikio Access można wykorzystywać np. do informowania klientów o cenach i składzie wybranych produktów. A w przypadku tego urządzenia wystawienie 1 karty, z nadrukiem monochromatycznym, trwa zaledwie 15 sekund! Ponadto, Edikio Access działa w wysokiej rozdzielczości 300 dpi i oferuje stosowanie czcionki przypominającej z wyglądu pisanie kredą po tablicy. W rezultacie, urządzenie zapewnia zaprojektowanie i wystawienie atrakcyjnych kart z informacjami, które przyciągają wzrok klientów. Już teraz zacznij korzystać z funkcjonalnej drukarki, która stanie się istotnym elementem Twojego systemu.

Drukarka kart plastikowych Evolis Edikio Access
Kup teraz 2 59000 złnetto 3 18570 złbrutto 2 59000 złnetto 3 18570 złbrutto Cena szczegółowe informacje

Datacard SD160

Model SD160 jest przyjazną w obsłudze drukarką kart, która już w standardzie posiada interfejs użytkownika z wyrazistym wyświetlaczem LCD. Dzięki temu urządzenie zapewni Ci skuteczne nadzorowanie aktualnej pracy. Datacard SD160 oferuje również wiele udogodnień w zakresie samego drukowania. Urządzenie działa w rozdzielczości 300 dpi, zapewnia szybki nadruk monochromatyczny i kolorowy oraz posiada podajnik zdolny pomieścić 100 kart. Dodatkowo, model ten został wyposażony w popularne złącze komunikacyjne USB i obsługuje sterowniki zgodne z systemami Windows. W rezultacie, Datacard SD160 szybko odnajdzie się w Twoim systemie.

Drukarka kart plastikowych Datacard SD160
Kup teraz 2 79900 złnetto 3 44277 złbrutto 2 79900 złnetto 3 44277 złbrutto Cena szczegółowe informacje

Zebra ZC100

Oto nowoczesna drukarka, która charakteryzuje się nie tylko bogatą funkcjonalnością i wysokimi parametrami technicznymi, ale także solidnym wykonaniem oraz atrakcyjnym designem. Zebra ZC100 działa w rozdzielczości 300 dpi, w technologii termosublimacyjnej i termotransferowej. Ponadto, urządzenie już w standardzie posiada podajnik i odbiornik na karty, zapewnia szybki druk jednostronny (w trybie kolorowym lub monochromatycznym) oraz oferuje łatwą wymianę taśm barwiących. Atutem modelu ZC100 jest również opcja rozbudowy o dodatkowe interfejsy - moduł Wi-Fi oraz wejście Ethernet. Nie czekaj, zacznij korzystać z przyjaznej w obsłudze i wydajnej drukarki marki Zebra!

Drukarka kart plastikowych Zebra ZC100
Kup teraz 2 95000 złnetto 3 62850 złbrutto 2 95000 złnetto 3 62850 złbrutto Cena od szczegółowe informacje

Zebra ZC300

Chcesz wdrożyć zaawansowaną technologicznie i funkcjonalną drukarkę kart, która będzie wizytówką Twojej działalności? Postaw na Zebra ZC300! Urządzenie wyróżniające się nie tylko wysokimi parametrami technicznymi, ale także solidnym wykonaniem oraz atrakcyjnym wyglądem. Ponadto, ZC300 już w podstawowej wersji posiada praktyczne rozwiązania, m.in. panel operatora z podświetlanym ekranem LCD, podajnik i odbiornik na karty plastikowe czy port komunikacyjne Ethernet. Urządzenie marki Zebra oferuje również prostą instalację taśm barwiących oraz jest zgodne z systemami operacyjnymi Windows, iOS czy Linux. Zainwestuj w przyjazną w obsłudze technologię, dzięki której szybko stworzysz różnego typu karty plastikowe.

Drukarka kart plastikowych Zebra ZC300
Kup teraz 3 79000 złnetto 4 66170 złbrutto 3 79000 złnetto 4 66170 złbrutto Cena od szczegółowe informacje

Datacard SD260

Datacard SD260 to nowoczesna drukarka kart, która oferuje szybkie i sprawne realizowanie obowiązków. Urządzenie może wykonywać jednostronny nadruk w trybie monochromatycznym bądź kolorowym. W obydwu przypadkach model ten pracuje w rozdzielczości 300 dpi oraz pozwala na umieszczanie treści na całej powierzchni karty (w standardzie edge to edge). SD260 wyróżnia się też tym, że posiada 2 popularne złącza komunikacyjne - USB i Ethernet - i zapewnia obsługę przy zastosowaniu przyjaznego interfejsu operatora z ekranem LCD. Dzięki temu urządzenie doskonale współpracuje z pozostałymi elementami rozwiązania systemowego oraz oferuje użytkownikowi skuteczny nadzór nad drukowanymi kartami plastikowymi. Już teraz zacznij korzystać z wydajnej technologii marki Datacard!

Drukarka kart plastikowych Datacard SD260
Kup teraz 3 89900 złnetto 4 79577 złbrutto 3 89900 złnetto 4 79577 złbrutto Cena szczegółowe informacje

Evolis Zenius

Wszechstronna i prosta w obsłudze drukarka, która charakteryzuje się innowacyjnym wyglądem. Evolis Zenius drukuje w rozdzielczości 300 dpi, dzięki czemu zapewnia wysoką jakość pracy. Drukarka została wyposażona w podajnik oraz odbiornik kart, jak również umożliwia korzystanie z wybranego trybu wydruku: monochromatycznego lub kolorowego. Poza tym, Zenius znakomicie spisuje się w trakcie współpracy z różnymi urządzeniami oraz cechuje się niewielkimi gabarytami i solidną obudową. Dzięki temu drukarka stanie się ważnym elementem systemu funkcjonującego w Twoim przedsiębiorstwie. Zainwestuj w technologię, która zaoferuje sprawny wydruk kart plastikowych.

Drukarka kart plastikowych Evolis Zenius
Rabat 1 230,00 zł
Kup teraz 3 99800 złnetto 4 91754 złbrutto 4 99800 złnetto 6 14754 złbrutto Cena szczegółowe informacje

Evolis Primacy

Evolis Primacy to zachwycająca atrakcyjnym designem drukarka kart, która cechuje się bogatą funkcjonalnością i solidną obudową. Urządzenie drukuje w trybie monochromatycznym oraz kolorowym, zarówno jednostronnie, jak i dwustronnie (opcja). Dużą zaletą tego modelu jest rozdzielczość wydruku, która wynosi aż 300 dpi. Dzięki temu Primacy wykonuje wysokiej jakości nadruki na różnego rodzaju kartach plastikowych. Urządzenie posiada 2 interfejsy - USB oraz Ethernet - zapewniając pełną integrację praktycznie z każdym systemem. Oprócz tego, Primacy generuje niski poziom hałasu, a praca przy jego użyciu nie jest uciążliwa dla użytkowników. Trudno o drugie tak funkcjonalne i eleganckie urządzenie do wydruku kart plastikowych! Evolis Primacy już dziś może być Twoja.

Drukarka kart plastikowych Evolis Primacy
Rabat 1 450,17 zł
Kup teraz 5 49900 złnetto 6 76377 złbrutto 6 67800 złnetto 8 21394 złbrutto Cena od szczegółowe informacje

Evolis Edikio Duplex

Potrzebna Ci wielozadaniowa drukarka kart, która usprawni realizowanie zadań w Twojej firmie? Evolis Edikio Duplex to świetny wybór! Urządzenie zagwarantuje Ci nie tylko skuteczne umieszczanie nadruku w trybie monochromatycznym lub kolorowym, ale także prostą instalację materiałów eksploatacyjnych, obsługę przy zastosowaniu panelu dotykowego oraz działanie w rozdzielczości 300 dpi. Ponadto, w zestawie z tym modelem otrzymasz 200 kart PVC (matowych, w kolorze czarnym), białą folię (na 1 000 druków) i praktyczne narzędzie informatyczne Edikio Software Pro Edition. W związku z tym, błyskawicznie zaczniesz pracę przy zastosowaniu urządzenia marki Evolis.

Drukarka kart plastikowych Evolis Edikio Duplex
Kup teraz 6 80000 złnetto 8 36400 złbrutto 6 80000 złnetto 8 36400 złbrutto Cena szczegółowe informacje

Zebra ZXP Series 7

Nowoczesna drukarka kart plastikowych, która zapewnia szybką pracę przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych. Model ZXP Series 7 pozwala na stosowanie jednego z 2 trybów wydruku: monochromatycznego (czarnego) lub kolorowego. Standardowo urządzenie umieszcza nadruk na jednej stronie karty, ale może go także wykonywać dwustronnie (opcjonalnie). Model ZXP Series 7 idealnie sprawdza się w trakcie współpracy z innymi elementami systemu, np. komputerem lub terminalem komputerowym, oferując sprawną transmisję danych. Co więcej, drukarkę możesz rozszerzyć o wiele opcji dodatkowych, m.in. laminator oraz interfejs komunikacyjny Ethernet. Sięgnij po technologię, która będzie dostosowana do potrzeb Twojej firmy.

Drukarka kart plastikowych Zebra ZXP Series 7
Kup teraz 9 99900 złnetto 12 29877 złbrutto 9 99900 złnetto 12 29877 złbrutto Cena od szczegółowe informacje

Zebra ZXP Series 3

Zaawansowana technologicznie, funkcjonalna i solidnie wykonana - drukarka kart plastikowych marki Zebra. Urządzenie może pracować w trybie monochromatycznym lub w pełnym kolorze, oferując wysoką jakość wydruku w rozdzielczości 300 dpi. ZXP Series 3 używa łatwo dostępnych materiałów eksploatacyjnych, na których może umieszczać m.in. kody kreskowe 1D i 2D. Oprócz tego, urządzenie obsługuje 2 interfejsy - USB i Ethernet (opcja) - a dzięki sterownikom Windows, świetnie sprawdzi się podczas współpracy z komputerem lub terminalem komputerowym. Sięgnij po wszechstronną drukarkę kart plastikowych, która dostosuje się do potrzeb Twojego biznesu.

Drukarka kart plastikowych Zebra ZXP Series 3
Zapytaj o ten produkt szczegółowe informacje

Zebra ZXP Series 1

Praktyczna drukarka, która obsługuje karty plastikowe w trybie monochromatycznym lub kolorowym. Model ZXP Series 1 używa do tego materiałów eksploatacyjnych o różnych wymiarach, a dzięki temu, że pracuje w rozdzielczości 300 dpi, gwarantuje wysoką jakość wydruku. Co więcej, urządzenie wyposażono w wyświetlacz LCD, wraz z panelem sterowania, jak również 2 interfejsy – USB i Ethernet (opcja). Model ZXP Series 1 sprawdzi się więc idealnie w czasie współpracy z komputerem lub terminalem komputerowym, umożliwiając wręcz intuicyjne zarządzanie wydrukiem. Już teraz postaw na innowacyjne rozwiązanie technologiczne, które zwiększy prestiż Twojej firmy.

Drukarka kart plastikowych Zebra ZXP Series 1
Zapytaj o ten produkt szczegółowe informacje

Zebra ZC10L

W modelu ZC10L obecne są wysokiej klasy rozwiązania technologiczne, które zapewniają umieszczanie na kartach treści w jakości fotograficznej. To urządzenie umożliwi Ci także szybkie drukowanie - zarówno w trybie kolorowym, jak i monochromatycznym (jednostronne, od krawędzi do krawędzi). Poza tym, model ZC10L płynnie współpracuje z różnego rodzaju komputerami oraz oferuje stosowanie narzędzi, które są kompatybilne z systemami Microsoft Windows. Urządzenie wyposażono również w podajnik i odbiornik na karty czy funkcję automatycznego wykrywania typu taśmy barwiącej. Postaw na sprawne i wygodne realizowanie zadań firmowych - z drukarką Zebra ZC10L to żadne wyzwanie!

Drukarka kart plastikowych Zebra ZC10L
Zapytaj o ten produkt szczegółowe informacje

Zebra ZXP Series 8

Drukarka kart plastikowych marki Zebra. Urządzenie oferuje 2 szybkie tryby pracy: jednostronny - 190 kart na godzinę, dwustronny 170 kart na godzinę. Zebra ZXP Series 8 standardowo posiada port USB, który umożliwia wymianę danych z komputerem, ale możesz ją zamówić również z interfejsem Ethernet. Co więcej, urządzenie jest wyposażone w oprogramowanie ZMotif, pozwalające na konfigurowanie graficznego układu karty, wyboru jej źródła, rodzaju, jak również w automatyczny czujnik rodzaju taśmy barwiącej, laminatora i opcji kodowania kart chipowych. Zebra ZXP Series 8 - zaawansowane technologicznie i wszechstronne urządzenie, które zapewni fotograficzną jakość wydruku.

Drukarka kart plastikowych Zebra ZXP Series 8
Zapytaj o ten produkt szczegółowe informacje
wszystkie / 10 / 20 / 30 produktów na stronie
1 z 1
Zapytaj o ten produkt
×

Obniż koszt zakupu kasy fiskalnej
Skontaktuj się z nami

Polskie Centrum Kas Fiskalnych
ul. Fosa 41
02-768 Warszawa

tel.: +48 22 550 32 00
warszawa@pckf.pl

pn. - pt. 8:00 - 18:00, sob. 8:00 - 16:00

Polskie Centrum Kas Fiskalnych
ul. Grójecka 122
02-367 Warszawa

tel.: +48 22 550 32 10
warszawa@pckf.pl

pn. - pt. 8:00 - 18:00

Polskie Centrum Kas Fiskalnych
ul. Kosińskiego 21
61-521 Poznań

tel.: +48 61 271 00 00
poznan@pckf.pl

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Polskie Centrum Kas Fiskalnych
ul. Miedziana 10
90-038 Łódź

tel.: +48 42 295 50 00
lodz@pckf.pl

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Warszawa (2) Poznań Łódź Katowice
Zadzwoń do mnie
22 550 32 00
Twój koszyk jest pusty
×

Zamów drukarkę kart plastikowych
z Pakietem Korzyści PCKF


Pobierz indywidualny kod rabatowy

Wprowadź numer telefonu oraz e-mail, a otrzymasz indywidualny kod rabatowy.

×